Chaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů

CENA UBYTOVÁNÍ

(kód: cb19)

 

Chaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - pokojChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - pokojChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - třílůžková ložnice v přízemíChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - obývací pokojChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - třílůžková ložnice v přízemíChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - třílůžková ložnice v přízemíChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - kuchyňChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - jídelní stůlChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - bezbariérová koupelnaChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - bezbariérová koupelnaChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - bezbariérová koupelnaChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - bezbariérová koupelnaChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - koupelnaChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - koupelnaChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - koupelnaChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - obývací pokojChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - ložniceChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - chodbaChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - podkrovíChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - obývací pokojChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - obývací pokojChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - obývací pokoj s kamnyChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - podkrovní ložniceChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - jídelní koutChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - podkrovní ložniceChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - zahradaChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - zahrada před domemChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - venkovní posezeníChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - příjezd k chalupěChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - příjezd k chalupěChaty a chalupy dovolená - Chalupa u Nových Hradů - pohled zvenku

 

 

chalupa pro max. 9 osob

chalupa pro 10 osob

chalupa/týden v sezoně

12.400 Kč/týden

13.500 Kč/týden

chalupa/týden v mimosezoně

10.900 Kč/týden

11.500 Kč/týden

 

Chalupa je v provozu od 1.6. – 30.9., pouze týdenní pobyty.
Sezona: červenec a srpen, mimosezona: červen a září.
V ceně je zahrnuta spotřeba elektrické energie do 100 kW.  Vyšší spotřeba se doplácí.
Na místě se skládá kauce 1.000 Kč a hradí se poplatek za vodu 25 Kč/m³.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tipy na romantickou dovolenou

 

Romantická dovolená u moře

 

Asi bude většina čtenářů souhlasit, že nejromantičtější je pobřeží v Chorvatsku. A nejvíc romantiky zažijete na jadranských ostrovech, kde najdete klidná místa a širokou nabídku ubytování v soukromí,"robinzonády", apartmánů přímo u moře, ubytovat se lze dokonce i na majácích. Jiné je pobřeží v Itálii. Pobřeží zde není tak členité a zapomenutých zákoutí je asi o něco méně. Ale i zde najdete zajímavé apartmány - a to nejen na pobřeží.

 

Dovolená na horách

Prozatím přinášíme tipy na dovolenou na horách od sousedů - z Rakousko a Slovenska. Zajímavé ubytování najdete i v Itálii.

 

Wellness a romantika

I to má své kouzlo! Zejména, když slunko přestane hřát už i nám blízkých moří. v listopadových plýskanicích se jet vyhřát do horké vody a nechat si rozmazlovat těšlo i duši - najděte si romantický pobyt nebo přímo wellnes pobyt podle svého gusta. Podívejte se na nabídku wellnes hotelů.